Gibaski: Witamy w Gibaskowie

30.00 złIdź do sklepu

Kiwaja się na boki, ale nigdy się nie przewracają!Zabawne, rozśpiewane przygody GIBASKÓW w animacji 3D!

Zawiera dodatkowy odcinek

Śmiech nigdy nie milknie w rozkołysanym miasteczku GIBASKÓW, gdzie BUFOR, TIBCIA, TUNIEK oraz wszystkie pozostałe GIBASKI potrafią w mig udowodnić, że nie ma takiego problemu, z którym sobie nie poradzą!Posłuchaj 6 uroczych piosenek!

WITAMY W GIBASKOWIE!

BUFOR przekonuje się, że każdy problem jest łatwy do pokonania, jeśli w jego przezwyciężeniu pomagają przyjaciele. (O dzieleniu się z innymi)

GIBASKOWY RATUNEK

Podczas niezwykłej uskrzydlonej kiwaczkowej przygody, Tuniek nauczy się, co to znaczy być odważnym! (O opanowaniu strachu)

ŚWIĘTO MAKARONU

Będzie wielka potańcówka w stodole HIPUŚ i DIDI już się cieszą na zabawę! Ale czy WINSTON pomoże mu w rozwiązaniu wszystkich problemów (O pracy w zespole)

WYCIECZKA TUŃKA

Kłopoty przyczłapały do GIBASKÓW ledwie tylko rozbiły obozowisko, ale nasz bohater TUNIEK nie zostawi ich w biedzie! (O pomaganiu przyjaciołom)

DODATKOWY ODCINEK: ŚRODOWY WYŚCIG

Wyścig wokół miasteczka pomiędzy ZUZĄ i NUMI miał udowodnić, która z nich jest najszybsza, ale gdy nadeszła Środowa Uroczystość obie zawodniczki szybko pojęły, że pośpiech nie zawsze jest najlepszym sposobem na wygraną. (O cierpliwości)

Zobacz także

Asus Xonar HDAV1.3

Asus Xonar HDAV1.3

Ciesz się 100% jakością dźwięku Blu-ray dzięki zgodności ze standardem HDMI 1.3 oraz ulepszoną jakością obrazu.Najlepsza wydajność...

864.00 złDowiedz sie więcej
Hamlet 2

Hamlet 2

Niespełniony aktor Dana Marschz przybywa do Tuscon, gdzie dostaje posadę nauczyciela aktorstwa w szkole średniej. Wszystko wydaje s ię...

38.50 złDowiedz sie więcej
Sava Intensa HP 195/55R15 85 H

Sava Intensa HP 195/55R15 85 H

Sava Intensa HP 195/55R15 85 H

190.00 złDowiedz sie więcej
Tres BIMAX-TRES Bateria umywalkowa bez korka automatycznego 1.63.103

Tres BIMAX-TRES Bateria umywalkowa bez korka automatycznego 1.63.103

BIMAX-Tres Bateria umywalkowa bez korka automatycznego marki Tres   Kod produktu 1.63.1035 lat gwarancji! Koszt wysyłki: Przedpłata 33 PLN...

594.84 złDowiedz sie więcej
Zamach na Polskę

Zamach na Polskę

Marcin Wolski, prozaik, satyryk, twórca kabaretowy, postanowił zmierzyć się z powieścią sensacyjną i uczynił to w sposób niezwykle u dany....

23.00 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: