Więźniowie. Ekwador, kokaina i...

27.50 złIdź do sklepu

Książka ?Więźniowie? opowiada o przemytnikach narkotyków. Ale próżno tu szukać kolumbijskich karteli czy spektakularnych akcji palen ia skonfiskowanych worków białego proszku. To opowieść o młodych, łatwowiernych Polakach, którzy ? skuszeni obietnicą łatwego zarobk u ? zdecydowali się na przywiezienie kokainy z Ekwadoru do Europy. O tych, dla których ?ten jeden raz? nie zakończył się dużymi pien iędzmi, lecz aresztowaniem na lotnisku i wyrokiem skazującym na kilkuletni pobyt w piekle ekwadorskich więzień. To także opowieść o niezwykłej, żmudnej i pięknej pracy Autora, który wszelkimi dostępnymi sposobami, pokonując liczne bariery biurokratyczne wyciąga ty ch chłopaków ze wspomnianego piekła i umożliwia im powrót do Polski.
?Więźniowie? to książka o strachu i przemocy, ale też o dobroci i nadziei. To egzotyczny kryminał, a przy okazji przestroga dla wszy stkich łatwowiernych, gotowych spróbować przemytu, bo ?tysiącom się udało?. Ale temu tysiąc pierwszemu już nie?

Zobacz także

Olympus PER-E02 kapsuła pośrednia

Olympus PER-E02 kapsuła pośrednia

Obudowa PER-E02 musi być podłączona do kapsuły PPO-E04, gdy ma być ona używana z obiektywem ED 7-14mm 1:4.0.

1 249.00 złDowiedz sie więcej
Wharfedale Power Cube DX10 (czarny)

Wharfedale Power Cube DX10 (czarny)

Typ: aktywny, Pasmo przenoszenia: 35 - 95 Hz

999.00 złDowiedz sie więcej
Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia. Edycja specjalna (4 DVD)

Władca Pierścieni - Drużyna Pierścienia. Edycja specjalna (4 DVD)

Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół i sprzymierzeńców, Hobbit Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest znisz...

124.50 złDowiedz sie więcej

Najpopularniejsze artykuły:

Najpopularniejsze tagi: